top of page
EppAdler_edited.jpg

minust

Tere tulemast! 

Mul on suur rõõm Sinuga kohtuda! Päriselt.  

Minu nimi on Epp Adler. Ma olen Enesemeisterlikkuse coach, mentor, koolitaja, mõtestaja.

Mulle meeldib aidata Sul näha oma võimekust ja väärtust ning seda julgelt oma elus kasutada. Ja seeläbi näha ja elada elu ilu. Luua endale enda moodi elu. Aga veelgi enam kasutada oma erakordsust maailma ja elu heaks. Omanäolise eksperdi, ettevõtja, juhi või õpetajana.

Kõik Sinu elus algab loost, mille sa oled enda kohta oma elukäigus loonud. Mõni nimetab seda mina-pildiks, teine enesehinnanguks ja kolmas "selline ma olen". See Sinu lugu määrab kõik. Selle, mida sa pead enda tugevusteks ja nõrkusteks. Selle, kelleks või milleks sa võid saada. Selle, kui tubli, tark ja osav sa tohid või saad olla. Selle, kuidas sa teiste inimestega suhtled. Selle, kuidas ja kas üldse sa esined, õpetad, juhid. Selle, kui motiveeritud sa saad olla. Selle, kuidas  sa enda eest hoolitsed. Selle, millest sa tohid unistada või pead unistama. Selle, milliseid muutuseid ja uusi otsuseid sa tohid ja saad oma elus teha. 

Ma armastan olla kaasteeliseks inimestele, kes on jõudnud uude arengukohta. Kohta, kus on aeg Ennast rohkem omaks võtta ja luua endast ning oma elust uus lugu. Näha oma kõiki kogemusi uues valguses ja avatada nende väärtust. Võtta omaks oma tugevused ja osata neid nutikalt kasutada. Avastada oma "nõrkuste" tegelikku väärtust ja tähendust. Õppida tundma oma ebakindluste ja hirmude keelt ning just nende abil elama suuremalt ja ausamalt enda moodi. Näha oma lõpmatuid valikuid ja võimalusi ning leida julgust, et lihtsalt otsustada. Lihtsalt proovida. Äkki õnnestub! 

 

Ma teen seda kõike, sest Endaks saamine on elutöö! 

Enesemeisterlikkus on Endana elamine ja Üha enam endaks saamine, teiste hulgas ja teistega koos. 

Kui ma saan olla abiks Sulle või su kollektiivile, siis võta minuga julgelt ühendust

 

Epp

#enesejuhtimine #enesemeisterlikkus #motivatsioon #julgesuhtlemine #esinemine #heajuhtimine #endatundmine #teistemõistmine #eneseväärtustamine #avatudjahoolivelamine #elurõõmuhoidmine #muutustejuhtimine #endakssaamine #motivatsioon #vabadusetunne

Kuidas minuga töötada? 

  • ENDAKS SAAJATELE

  • ÕPPIMIST LOOVATELE ÕPETAJATELE

  • KUTSU MIND ESINEMA VÕI KOOLITAMA 

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn
  • YouTube

Kui Epp oleks auto, siis ta oleks kaasaaegne elektriline minibuss. Kaasaegne, säästlik ja ühendab inimesi.  

Ma arvan, et Epu supervõime on tema võime näha igas inimeses ilu ja erilisust. Ta suudab näha igaühe võimekust ja seda ka julgustada. 

Kui Epp oleks köögiriist, siis ta oleks blender. Ta lihtsalt räägib sinuga ja juba tunnedki ennast parimini. Nagu blender, sest see teeb sind üheks. 

MIDA TEISED ÜTLEVAD?

Marget Mark.jpg

Marget Mark

võimas naine, juht, superviisor-coach 

Tead seda lugu, kui Keegi teab Kedagi, kes teab Kedagi. Nii ma Epuga „Kuidas julgelt asju ette võtta“ aruteluõhtul kohtusingi. Asju mida ette võtta oli kogunenud palju, aga julgusest jäi ikka pisut puudu. Õnneks jagus julgust paluda Eppu oma personaalse teekonna „pimenurki“ lihvima. Epu halastamatult aus, siiralt otsekohene ja toetavalt julgustav peegeldusviis aitas purustada vanad piiravad uskumused, lõhkuda hulk kõverpeegleid ja leida üles „ära kaotatud“ mina. Tänan Sind Epp, et meenutasid mulle, et mäng ei ole ainult väikese inimese töö... Soovitan palavalt valida Epp oma teekaaslaseks, kel on tahtmist ja julgust „oma teekonnale“ asuda.

Maria.jpg

Maria Kasepalu

VÕIMAS NAINE, JUHT

Epp innustas mind tegelema teemadega, mis on mu jaoks tõeliselt olulised. Tahtsin ühel koolitusel läbi viia haavatavuse-teemalist töötuba, kuid kartsin ning mõtlesin juba kergema vastupanu teed minna. Epp aga esitas mulle rodu küsimusi, mis ei jätnud mulle muud võimalust kui ületada oma hirm. See 5-minutiline (!) coaching-sessioon ei saanud määravaks mitte ainult tolle töötoa juures, vaid on mind sestsaati kõigi oluliste otsuste juures mõjutanud.

Eveli.jpg

Eveli Lilleoja

Võimas naine, juht, sotsiaaltöötaja

Sattusin ülikoolis Epu juhtimise loengutele. Juba esimesest korrast olin vaimustuses tema siirusest, õpetamise meetoditest, erilisusest ning särast. Just Epu teistsugune stiil oli see, mida vajasin ärkamiseks ning enese uuesti leidmiseks. Tänu talle suutsin leida ja tähtsustada jälle iseend. Tema sõnad – ole ISE, aus ja heatahtlik on mind saatnud viimased kuud ning juhatanud mind tagasi oma helesinise unistuse poole, julgedes kahe jalaga maa peal olles unistada ja tegutseda. Juhtimine algab ju enesejuhtimisest! Tänu Epu õpetusele sain aru, et minu tugevus on minu ebakindlus ning millegi võimalikuks saamiseks tuleb öelda JAH. Tema koolitused on just see, mida iga inimene, kes soovib ise oma elu juhtida, läbima peaks.

Olen tänulik, et Epp sattus minu teele siin elus. 

Vilma_väike.png

Vilma Indrikoniene

võimas naine, juht

Since our meeting in her training in Ireland many things have changed. I lead a group again. I dream again. I feel less fear. I do more things. I love and I am in love again. Thank you for showing that I can be much more than I imagine and pointing the things what I really can. I started to believe that it's all in me, all things I dream of and all which happen. Thank you for helping me with this transfer.

Federica.jpg

Federica Pat

Võimas naine, loomulik ooperilaulja, autor, ettevõtja 

"Epp is an amazing life coach! I took part in several courses and trainings about personal growth, but she is definitely the best coach I have ever met. She doesn't need much time to understand what you need, what are you looking for, and she perfectly knows which is the best way to help you. Her words will arrive directly to your heart, and just a few words can make you reflect about your whole life and the way you are living it.. Just trust her, my life changed after that training course!

Helen.jpg

helen butler

Võimas naine, vanemluse coach, noorsootöötaja 

"Epp is the ultimate wise woman - intuitive, knowledgeable and experienced - and willing to share it all with you to assist you on your journey of self mastery. When you embark on a journey of self discovery facilitated by Epp, you can be assured of her commitment, compassion, insight and intuition. She encourages deep reflection and self-analysis and will help you create a path for your empowerment."

Stefani_ainult_nägu_.jpg

Stefan Dyck

stsenarist, ajakirjanik, operaator  

Almost 5 years after receiving a 10 day creativity workshop from Epp in France I still remember everything very vividly and it helps me a lot in my everyday work. Like thinking how to use a pencil in 100 different ways in 10 minutes, and so on. Epp has a great heart, a beautiful mind and she helps everyone with her amazing talent. She has a high sensitivity and a beautiful way of helping everyone individually even if it is just listening. She is very smart and every training course from her is an opportunity I wouldn't miss. And even 5 years later, I still remember her training course and her methods still help me in solving highly complex creative issues.

Siim.jpg

siim kuresoo

JUHT, LOODUSKAITSJA, MÕTESTAJA

"Epp kandideeris 2012 aastal Eestimaa Looduse Fondi vabatahtlikuks talgujuhiks ning kuna meil oli juba varasemast ajas väga häid koostöö kogemusi, siis võtsime ta rõõmustades sellesse rolli. Juba järgmisel aastal pakkus ta oma vabatahtliku abi ka talgujuhtide koolitamisel ning selle pakkumise vastuvõtmine on osutunud üheks parimaks otsuseks, mis talgute korraldamise osas teinud oleme. Epul on imetabane võime saada samale lainele väga erinevate inimestega ning panna nad oma tegevust mõtestama, pühenduma ja olukordi õigesti hindama. Selline koolituse koostöö on jätkunud läbi aastate ning lisaks on Epp käinud abis ka teistsugust laadi üritustel ja ettevõtmistel. Kõik need korrad on viinud veendumusele, et kui tahad, et miski hästi ja mõttekalt välja kukuks, on Epu kaasamine absoluutne kindla peale minek. Ja kui ta ei taha millesaegi kaasatud saada, ütleb ta seda selgelt välja. Kõige selle näiliselt keerukama kõrval juhib Epp jätkuvalt ka suurepäraseid talguid ning talgulised, kes temaga koos näiteks soid taastamas või kahepaiksete elupaiku parandamas käivad, kiidavad tema juhtimisel tegutsemise kogemust väga. 

Bart.jpg

BART BYNENS

PROJEKTIJUHT, TEAVITAJA

It's really a good thing when you can have a nice chat with someone who dares to take you out of your comfort zone, and triggers you to reflect about things that seem normal or logical inside your own head. And Epp has the amazing capacity to ask the right questions in a good manner, with a lot of respect for the one she’s talking to. I really enjoy these moments where someone is able to teach me something about myself.

Aleksei väike.jpg

aleksei jašin

õpetaja, poliitik,

maailma parandaja,

rõõmu ja kire pall 

Minu kohtumine Epuga oli kõike muud kui planeeritud…

2018. aasta suvel üks lähedane sõber kutsus mind tööle appi väliseesti noorte keelelaagrisse. Algul see töökogemus tundus täitsa tavaline, põhieesmärgiks oligi keeleliste ja kultuuriliste oskuste õpetamine. Kuid juba varsti aimasin, et laagril on olemas veelgi suurem ning tähenduslikum sisu – noorte jõustamine, „mina ise“ väärtustamine, ligimestega koosolemine ja hakkamasaamine. Nende märksõnade taga seisis laagri peakorraldaja, minu „tööandja“ (tol ajal tunnetasin teda nii) Epp. Iga noortejuht, väliseesti noor või kohalik vabatahtlik sai kasvõi korraks vaadata enda sisse ja mõista nii palju, kui oli selleks hetkel suutlik.

2018. aasta kogemus natuke hirmutas mind, ma tundsin mõjutamist ja ei tahtnud minna sellega kaasa. Tunnistan, et panin ennast kinni.

2020. aasta suveks ma lõpetasin ülikooli ja tulin tagasi kaitseväest. Seesmiselt tundsin, et vajan endaks olemise rehabilitatsiooni. Avastasin ennast kandideerimas tagasi Epu laagrisse, seekord avatud hoiakuga. See oli suvi, millal saime Epuga sõpradeks. See oli laager, kus ma enam ei kartnud ja ei hoidnud ennast kinni. Ma avastasin enda elu kohta uuesti seda, mis oli alati mu silme ees – märgilised valikud minu haridusteel, professionaalses või avalikus elus olid seotud ühe ainsa kogemusega, mis saatis mind terve elu alates lapsepõlvest. See andis mulle rohkem vabadust ja eneseteadlikust. Ma olen alles oma teekonna alguses, kuid Epp aitas mul püsti tõusta ning teha esimesed sammud…

Aitäh, Epp. Oled hea sõber ja teejuht.

Evelin väike.jpg

evelin kaarma

tark naine

asjatab pipedrive's

Mul oli õnn sattuda Epu juhitud Arenguseminari, kus ma tabasin end mõttelt, et selline peakski ülikool olema! Me saime oma grupiga kokku iga paari nädala tagant ning see oli aeg, kus ma sain inimesena areneda - töötada küsimustega, mis olid ettevalmistuseks õpingutega seotud ülesannete täitmiseks, kuid samal ajal näha paremini enda rolli, uskumusi, harjumusi ja ilmselt kõige tähtsamalt seda, kuhu ma võin jõuda. Inimesena.

Bart.jpg

BART BYNENS

PROJEKTIJUHT, TEAVITAJA

It's really a good thing when you can have a nice chat with someone who dares to take you out of your comfort zone, and triggers you to reflect about things that seem normal or logical inside your own head. And Epp has the amazing capacity to ask the right questions in a good manner, with a lot of respect for the one she’s talking to. I really enjoy these moments where someone is able to teach me something about myself.

Kristel väike.jpg

Kristel Põldma

võimas naine, ettevõtja, rahvusliku käsitöö võlur 

Epp on toonud mu ellu 3 lihtsat asja: minu enda, noorte nägemise ja julguse lõputult areneda.

Ta ise seda ei teagi. Kõik keerukas muutub Epuga lihtsaks. Isegi nii lihtsaks, et see võib olla esialgu veidi talumatu, kui oled teistmoodi  harjunud. Proovi järgi.

Romet väike.jpg

Romet piller

võimas mees,
koolidirektor, noorte juhendaja, teatrikriitik

Minu teekond Epuga sai alguse noortelaagris, mil tundsin, et keegi usub minusse hetkel, kui enesel oli usk kadunud või polnud veel tekkinud. Epuga võib rääkida lihtsatest asjadest ja ta suudab selle käigus panna sind mõtlema olulistele teemadele ja suunab tegema õigeid valikud. Ta oskab panna sind ennast väärtustama ja hindama endas neid osi, milles oled hea ja annab nippe, kuidas enda nõrkustega toime tulla. Epp inspireerib ja õpetab elu nautima.

Piret väike.jpg

piret lankots

Võimas naine, juht,

ajab kõik asjad ära

Epp näeb. Epp näeb inimesi ja elu. See ei ole ainult tunnetuse küsimus, aga ka oskus anda ruumi ja hinnata ligimest, tema tugevuste ja nõrkustega. Õigete küsimuste ja tähelepanekute abil saab ta jõustada ja aidata igalühel leida oma tee ja meisterlikkuse.

bottom of page