top of page
Signing a Contract

MÜÜGITINGIMUSED

Müüja kontaktid

Facebooki leht www.facebook.com/eppadler/

Veeb www.eppadler.com

Ettevõtte info:

Epp Adler Coaching OÜ

Reg. kood: 14307848

Aadress: Aleksandri 7-8, Tartu 51004

Üldine kontaktinfo:

Nimi: Epp Adler

E-post: epp@leela.ee

Telefon: 52 03 872

 

Üldised müügitingimused

 

1.1 Müügitingimused kehtivad eppadler.com lehe veebipoes ostja (edaspidi Tarbija) ning ettevõtja Epp Adler Coaching OÜ (edaspidi Veebipood) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

 

1.2 Lisaks käesoleval lehel kirjas olevatele tingimustele reguleerib Tarbija ja Veebipoe vahelisi suhteid Eesti Vabariigis kehtiv Võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised olulised õigusaktid.

 

1.3 Veebipoel on õigus teha müügitingimustes muudatusi. Muudatused kajastatakse siin veebilehel: eppadler.com/muugitingimused

Hinnainfo

 

2.1 Kõik Veebipoes toodud hinnad on eurodes. Hinnad ei sisalda käibemaksu.

 

2.2 Ostetud digitooted edastatakse e-maili teel ning kohaletoomisega seotud tasud puuduvad.

 

2.3 Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (kolm päeva pärast tellimuse vormistamist).


2.4 Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja Veebipoe vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

 

2.5 Veebipoel on õigus teha müügihindades muudatusi. Muudatused kajastatakse veebilehel: eppadler.com/pood/

 

Tellimuse vormistamine

 

3.1 Soovitud tooted tuleb lisada ostukorvi.

 

3.2 Tellimuse vormistamiseks vajutage lingile “Vormista tellimus”.

 

3.3 Tellimuse lõplikuks vormistamiseks sisestage vajalik informatsioon ning valige endale nimekirjast sobiv makseviis. Läbi pangalingi makstes tuleb makse sooritamiseks valida endale sobiv pank, makselinki vahendab Maksekeskus. Maksed toimuvad eurodes.

 

3.4 Kontrollige enne tellimuse lõplikku kinnitamist andmeväljades oleva informatsiooni õigsust ning kontrollige üle ostukorvi sisu.

 

3.5 Tellimuse täitmine toimub automaatselt ning tellitud kaup ja arve jõuab teie meiliaadressile tavatingimustel ühe tunni jooksul.

 

Müügilepingu jõustumine

 

4.1 Kauba müügilepinguga kohustub Veebipood andma Tarbijale üle olemasoleva Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub Veebipoele tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.
 

4.2 Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse kolme päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.
 

4.3 Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Veebipoe pangakontole.

 

Kohaletoimetamine

5.1 Pärast müügilepingu jõustumist saadetakse tellitud Kaup ja arve teie meiliaadressile ühe tunni jooksul.
 

5.2 E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe pangakontole.
 

5.3 Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

 

Tagastamisõigus ja pretensioonide esitamise kord

 

6.1 Tarbijal on õigus pöörduda pretensioonide lahendamiseks Veebipoe poole (kontaktinfo leiad siit).

 

6.2 Tarbijal on õigus raha tagasi saada kui kaup ei vasta Veebipoes kirjeldatud sisule.

 

6.3 Veebipood ei vastuta Tellijani kauba jõudmise hilinemise eest, juhul kui kauba kohaletoimetamine viibis asjaolude tõttu, mida Veebipood ei saanud ette näha ega mõjutada.

 

6.4 Kui Veebipood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.

 

Isikuandmete töötlemine

 

7.1 Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, e-postiaadress), mille abil toimetatakse tellitud kaup kohale.
 

7.2 Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.
 

7.3 Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku.
 

7.4 Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs.

bottom of page