Peaceful Ripple

enesemeisterlikkuse 

vestlus / coaching 

ENDAKS SAAMINE ON ELUTÖÖ

Aitan Sul 

ennast ja oma olukorda paremini mõista, 

et saaksid teha järgmise targa sammu. 

Lifecoach-banner.jpg
006_SilverG_8818_edited_edited.jpg

MIS ON ENESEMEISTERLIKKUSE COACHING?

Ma arvan, et elu on erakordselt ilus väärtus. Aga veelgi enam on ta habras ja keeruline. Eriti kui Sinus peitub omamoodi maailma nägemine, kirg seda elu hüvanguks teostada ja tundlik inimlikkus. Nii võib endaks kasvamine, teiste ja eluga suhestumine olla üks suur väljakutse. Vähemalt siis, kui valida loov ja elav tee. 

Ja see ongi Enesemeisterlikkus - kuidas saada hakkama, jääda ellu, pehmeks, heatahtlikuks, suhestuvaks ja loovaks inimlikuks inimeseks, vaatamata kõigile elu raskustele. 

Kui avastada oma enesemeisterlikkuse võime, võtta ta omaks, siis tekib ruum Enesemüsteeriumi avastamisele - kes sa tegelikult oled? mis on sinu väärtus ja geniaalsus? kuidas see kõik elu, töö ja suhetega kokku sobib? 

Seda teed ei pea valima või seda esile kutsuma. Lihtsalt paljud inimesed jõuavad punkti, kus enam teisiti ei saa. Tekib kahtlus, et minus ja elus on enamat. Tekib vastupandamatu soov ennast lõpuks omaks võtta. Teha oma tööd mõjusamalt, julgemalt, nähtavamalt, omapärasemalt ja haavatavamalt.

 

Need on tundlikud ajad, mil toimub sisemine möll. See võib avalduda väga erinevalt. Tundena, et lähen hulluks. Miski enam ei rahulda. Või tunnen end äkki saamatu ja ebapiisavana. Seni oli justkui kõik selge. Või hakkan kirglikult uut looma - õppima, arendama, otsima. Või olen pidevalt väsinud ja ükskõikne. Mõni muutub kurjaks ja ärrituvaks, sest tal on kitsaks jäänud. Ta ei mahu enam tubli, vaikiva, alluva või hoopis pidevalt tugeva oleva kasti. Jne. Igal juhul on seisund, kus vana enam ei toimi ja uut veel pole.  

Neil perioodidel on vahel vaja kellegagi vestelda, peegeldada, jagada, et mõista seda olukorda paremini, (taas)avastada oma tugevused, õppida oma ebakindluste ja hirmudega uutmoodi suhestuma. Või on vaja kedagi, kes "sunniks" teadma oma eesmärke, sihte, unistusi, igatsusi ja ei lepiks vastusega "ma ei tea".

See ongi minu Enesemeisterlikkuse töö eesmärk. Aidata suurepärastel inimestel oma suurepärasust avastada, näha, omaks võtta ja avaramalt rakendada. Sest meie suurepärasus ei ole antud meile ainult enda või oma lähedaste teenindamiseks. Ikka laiema elu ja kogukonna jaoks. 

Nature Reflecting on Crystal Glass
Forest Trail

kes ma olen ja kuidas mõtlen? 

Et meie koostöö saaks toimida, peaksid tundma, et saad mind usaldada, minu lähenemine ja põhiväärtused sind kõnetavad. Muidu on liiga keeruline ja võibolla isegi halb, mis pikas perspektiivis ei ole hea. 

Minuga tutvumiseks leiad siit lehelt palju võimalusi

Tutvu minu tausta ja tööga.

Vaata mu tasuta webinare.

Loe mu blogi

Kuidas ma töötan?

Personaalseid vestluseid ja coachingut pakun korraga vähestele inimestele. 

Pakun 

  • Vestlus ühe kaupa (1-1,5h) - hind 120€ 

  • Enesemeisterlikkuse Arenguprogramm (3-5 kuud. 5 vestlust ja jooksev ligipääs mulle) - hind 990€ 

Kui Sulle tundub, et ma võiksin olla sulle abiks ja sa soovid minuga töötada, siis kirjuta mulle. Palun kirjelda pisut, mis sind selleks ajendab. 

 

Seejärel lepime kokku tasuta tutvumisvestluse (umbes 30minutit telefonis või zoomis), et saaksime tutvuda, täpsustada su teemat ja saaksid otsustada, kas mina olen ikka õige. Ja ka mina saaksin veenduda, et ma saaksin sulle kasulik olla. Ja seejärel saad otsustada, mis edasi saab.   

Kirjuta mulle 

Aitäh, Su kiri on saadetud! Vastan esimesel võimalusel!

Kristel väike.jpg

Kristel Põldma

võimas naine, ettevõtja, rahvusliku käsitöö võlur 

Epp on toonud mu ellu 3 lihtsat asja: minu enda, noorte nägemise ja julguse lõputult areneda.

Ta ise seda ei teagi. Kõik keerukas muutub Epuga lihtsaks. Isegi nii lihtsaks, et see võib olla esialgu veidi talumatu, kui oled teistmoodi  harjunud. Proovi järgi.

Romet väike.jpg

Romet piller

võimas mees,

noorte juhendaja, teatrikriitik

Minu teekond Epuga sai alguse noortelaagris, mil tundsin, et keegi usub minusse hetkel, kui enesel oli usk kadunud või polnud veel tekkinud. Epuga võib rääkida lihtsatest asjadest ja ta suudab selle käigus panna sind mõtlema olulistele teemadele ja suunab tegema õigeid valikud. Ta oskab panna sind ennast väärtustama ja hindama endas neid osi, milles oled hea ja annab nippe, kuidas enda nõrkustega toime tulla. Epp inspireerib ja õpetab elu nautima.

Piret väike.jpg

piret lankots

Võimas naine, juht,

ajab kõik asjad ära

Epp näeb. Epp näeb inimesi ja elu. See ei ole ainult tunnetuse küsimus aga

ka oskus anda ruumi ja hinnata ligimest, tema tugevuste ja nõrkustega. Õigete

küsimuste ja tähelepanekute abil saab ta jõustada ja aidata igalühel leida oma tee ja meisterlikkus.

Mida teised arvavad?

Marget Mark.jpg

Marget Mark

võimas naine, juht, superviisor-coach 

Tead seda lugu, kui Keegi teab Kedagi, kes teab Kedagi. Nii ma Epuga „Kuidas julgelt asju ette võtta“ aruteluõhtul kohtusingi. Asju mida ette võtta oli kogunenud palju, aga julgusest jäi ikka pisut puudu. Õnneks jagus julgust paluda Eppu oma personaalse teekonna „pimenurki“ lihvima. Epu halastamatult aus, siiralt otsekohene ja toetavalt julgustav peegeldusviis aitas purustada vanad piiravad uskumused, lõhkuda hulk kõverpeegleid ja leida üles „ära kaotatud“ mina. Tänan Sind Epp, et meenutasid mulle, et mäng ei ole ainult väikese inimese töö... Soovitan palavalt valida Epp oma teekaaslaseks, kel on tahtmist ja julgust „oma teekonnale“ asuda.

Maria.jpg

Maria Kasepalu

VÕIMAS NAINE, JUHT

Epp innustas mind tegelema teemadega, mis on mu jaoks tõeliselt olulised. Tahtsin ühel koolitusel läbi viia haavatavuse-teemalist töötuba, kuid kartsin ning mõtlesin juba kergema vastupanu teed minna. Epp aga esitas mulle rodu küsimusi, mis ei jätnud mulle muud võimalust kui ületada oma hirm. See 5-minutiline (!) coaching-sessioon ei saanud määravaks mitte ainult tolle töötoa juures, vaid on mind sestsaati kõigi oluliste otsuste juures mõjutanud.

Eveli.jpg

Eveli Lilleoja

Võimas naine, juht, sotsiaaltöötaja

Sattusin ülikoolis Epu juhtimise loengutele. Juba esimesest korrast olin vaimustuses tema siirusest, õpetamise meetoditest, erilisusest ning särast. Just Epu teistsugune stiil oli see, mida vajasin ärkamiseks ning enese uuesti leidmiseks. Tänu talle suutsin leida ja tähtsustada jälle iseend. Tema sõnad – ole ISE, aus ja heatahtlik on mind saatnud viimased kuud ning juhatanud mind tagasi oma helesinise unistuse poole, julgedes kahe jalaga maa peal olles unistada ja tegutseda. Juhtimine algab ju enesejuhtimisest! Tänu Epu õpetusele sain aru, et minu tugevus on minu ebakindlus ning millegi võimalikuks saamiseks tuleb öelda JAH. Tema koolitused on just see, mida iga inimene, kes soovib ise oma elu juhtida, läbima peaks.

Olen tänulik, et Epp sattus minu teele siin elus.