top of page

Minu lugu

Minu lugu on päris tavaline. Sellise looga olen oma töös liigagi palju kokku puutunud.

 

Habras, intelligentne, tundlik, sihitu, murelik, ülitubli ja olematu eneseväärtusega tütarlaps, kes elab topelt elu. Kõigi ees alati naeratav, tubli, tark, ambitsioonikas, kuid sisimas kõigi eest varjatult endast väga vähe arvav ja sügav teadmatus oma sihtidest ja tahtmistest. Ühtpidi soov olla nähtamatu, samas vajadus olla nähtud. Soov olla nähtamatu lõi nii hea kaitserüü, et tegelikkus jäigi kõigi eest nähtamatuks. Selle muutmine võttis väga palju aega, kannatusi, energiat ja vaprust.

 

Vahel tagasi mõeldes imestan, et sellest kõigest välja tulin. Ju siis minus oli mingi salajane tugev tegelane, kes tõukas ja julgustas otsima, proovima ja avastama.

 

Usun, et see valu, teadmatus, varjumine, tundlikkus, uudishimu ja julgustajate vajadus ongi pannud aluse minu inimeste märkamise ja tunnetamise võimele. Tean omast kogemusest, mida tähendab enda suurima vaenlase „iseendaga“ rinda pista, oma väärtuse avastamine, hirmudega tegelemine, kartmine ja julgemine, ebakindlus, oma koha loomine, rolli muutmise raskus jpm.

 

Mind innustavad vabadus, iseseisvus, ise olemine, ilma siltideta nähtav olemine, kvaliteetsed vastastikused ja vastutustundlikud suhted ning põimunud puudutav kogukond. See kõik eeldab inimeste soovi näha üksteist; lubada üksteisel areneda, muutuda ja kasvada; tunda ja olla julgemist ning tugevat tervet ühiskonda, mis väärtustab iga inimest tema erakordsuses ning lubab seda ka väljendada.

 

Vahel tekib küsimus kui palju on Eestis ruumi erilisusele või kas ideaal on ühtne keskpärasus?

Erilised on nii lapsed, noored, naised kui kõik „teistsugused“.

Mind paelub ja innustab inimese hämmastav võimekus. Pole midagi võluvamat kui meisterlikkus ükskõik milles. Minu töö parim tulemus ja minu innustaja on äratundmine inimese silmas, kes just avastas, et ta on palju väärtuslikum kui ta seni arvanud oli.

 

 

Vabadus – Lihtsus – Toredus - Väärikus – Usaldusväärsus – Professionaalsus

 

MINU ELU PÕHIVÄÄRTUSED

Millest koosneb minu õnn? 

LOOV ELAMINE, ELAMISE TUNNE, HUUMOR, NAER
ÜKSI OLEMINE, ÕPPIMINE, LUGEMINE JA MÕTLEMINE
KALLID INIMESED ja SUHTLEMINE
LOODUSE ÜRGSUS, MITMEKESISUS JA HAKKAMA SAAMINE
ENDA, TEISTE, AJA, SUHETE JA ÄRI JUHTIMINE
REISIMINE, AVASTMINE, KULTUURID
ISE OLEMINE JA NAINE OLEMINE 
TERVIS, LIIKUMINE, HEA TOIT JA ENDA EEST HOOLITSEMINE
ENESETEOSTUS
KUNST, MUUSIKA, TANTS EHK KÕIK MILLEKS INIMENE VÕIMALINE ON 
bottom of page