top of page
Meditation
Image by Eric Han

tasuta veebinar

KUIDAS LEIDA KIIRES ELUS LAISKLEMISEKS AEGA? 
 

Tere tulemast! 

Mis sa ikkagi tegelikult teed kui sa laiskled? 

Kas sa lihtsalt teed mingit vale asja või hoopis midagi olulist?  

Head veebinari! 

Saada mulle ka oma mõtted! 

Ja loe lisaks mu artitiklit laisklemise tähendustest 

 

kuidas saad minuga töötada? 

Image by name_ gravity

segadusest võimalikkusesse

vestlus / konsultatsioon

Ühekordne kohtumine,

kus aitan Sul su  teemat või olukorda mõista ja lahti harutada ning näha valikuid, et saaksid teha järgmise otsuse ja sammu. 

1,5h Zoomis.   

Soo_Epp_Adler.jpg

Enda ja oma väärtuse avastamise

coachingu programm

Programm on protsess,

kus avastame su teemasid ühest ja teisest küljest. 

Uurime su olukorda.

Igatsusi, tüdimusi, reaktsioone, mustreid ja valikuid. 

Timmime ja värskendame su enesekirjelduse sind toetavamaks . 

Aitan sul näha su tugevusi, väärtust ja üldse ressurssi.

Saad nippe ja võtteid, mida teha oma takistajatega. Muudame su hirmud ja ebakindlused su supertugevusteks.  

5 x 1,5h sessiooni Zoomis

3-5 kuu jooksul 

Toetavad materjalid ja videod. 

Pidev tugi e-posti teel.  

 

Kohtumiste intervalli lepime jooksvalt kokku.

See sõltub sinu vajadusest ja teekonnast.

Vahel kohtume alguses tihedamalt ja hiljem harvem, et jõuaksid rohkem seedida ja praktiseerida.   

Kirjuta mulle ja teeme alustuseks tasuta tutvumiskohtumise. 

teiste kogemused 

Kadi_edited.jpg

" Epp märkab detaile, sinu unikaalsust ja võimalusi. Ta oskab sind suunata mõtlema enda tavapärasest mõtteringist välja. Juhib sind avastama enda erilisust ja kirge. Koos suunavate küsimustega õpid oma igapäevaelu, tööd, suhteid ja potentsiaali analüüsima ning teadlikult oma mõtteid kontrollima ning suunama. Epp peegeldab, mitte ei õpeta sind. See on lihtsalt imeline, kuidas ta oskab kuulata ja seejärel sind peegeldada."

KADI RUUMET

Klaara-Manni Puhke- ja Seminarikeskuse juht 

Eveli.jpg

"Just Epu teistsugune stiil oli see, mida vajasin ärkamiseks ning enese uuesti leidmiseks. Tänu talle suutsin leida ja tähtsustada jälle iseend. Tema sõnad – ole ISE, aus ja heatahtlik on mind saatnud viimased kuud ning juhatanud mind tagasi oma helesinise unistuse poole, julgedes kahe jalaga maa peal olles unistada ja tegutseda. Juhtimine algab ju enesejuhtimisest! Tänu Epu õpetusele sain aru, et minu tugevus on minu ebakindlus ning millegi võimalikuks saamiseks tuleb öelda JAH."

EVELI LILLEOJA

Bart.jpg

"It's really a good thing when you can have a nice chat with someone who dares to take you out of your comfort zone, and triggers you to reflect about things that seem normal or logical inside your own head. And Epp has the amazing capacity to ask the right questions in a good manner, with a lot of respect for the one she’s talking to. I really enjoy these moments where someone is able to teach me something about myself."

BART BYNENS

Federica.jpg

Epp is an amazing life coach! I took part in several courses and trainings about personal growth, but she is definitely the best coach I have ever met. She doesn't need much time to understand what you need, what are you looking for, and she perfectly knows which is the best way to help you. Her words will arrive directly to your heart, and just a few words can make you reflect about your whole life and the way you are living it.. Just trust her, my life changed after that training course!

Federica Pat

IMG-20230729-WA0009.jpg

Tere! 

Miks ma räägin laisklemisest? 

Sest sellest sõltub su elu. 

Ma arvan, et enda ja teiste ogar kurnamine ning läbi põletamine on muutunud liiga populaarseks. Liiga paljud inimesed on selle oskuse väga hästi ära õppinud. Sageli elamise ja elu hoidmise arvelt.

 

Efektiivsus ja tulemuslikkus on küll tähtsad, kuid võivad kergesti varjutada mõttekuse, toreduse, hingamise, olemise, suhtlemise. Need tunduvad ebaefektiivsete kasutute aja raiskamistena. Efektiivne ajakasutus võib aja täiesti tühjaks ja sisutuks teha. Ja lõpuks kannatavad inimesed ise, nende õukonnad, organisatsioonid. Lihtsalt enam ei ole kusagil head tunnet. Olla ei tohi, sest peab oleme efektiivne. Nii tundub paljudele ainsa väljapääsuna mingil kujul haigeks jäämine. Ja see ei ole üldse tore ega jätkusuutlik lahendus. 

Ma arvan, et on veel variante. Palju toredamaid variante. Variante, kus inimene ise, suhted, eneseteostus ja terve elu saavad ellu jääda. Üks võti sellesse on oskuslik ja nutikas laisklemine. Muidugi saaks kasutada ka teisi sõnu, aga ma arvan, et hetkel on see parim sõna.  

Kirjuta mulle, kui sulle tundub, et sa kipud end oma tubliduses ja kirglikuses liiga unarusse jätma ning tunned, et aeg on uueks nutikamaks suhteks enda ja oma tegemistega. Ma saan aidata sul su olukorrast aru saada ja ennast paremini mõista.  

Epp Adler

bottom of page