Kes ma olen?

Minu ülesanne inimestega töös on sarnane aedniku tööga. Vahel on vaja mulda kobestada, et seal elavad seemned kasvama saaksid hakata, vahel on vaja seemneid külvata ja vahel on vaja võsa maha võtta, et kiratsev taim saaks valgust. Ja vahel pole vaja muud kui veidi väetist.

"I think Epp`s greatest strength is her ability to see the beauty and
especialness in every person she meets. She can see the potential
in every person and encourage them."

 

 

See on alati olnud väga keeruline küsimus. Hetkel on kasutuses Coach, Koolitaja ja Õppima õppimise juhendaja. Samas kõik nad on liiga piiravad, liiga pretensioonikad ja liiga ranged. Vahel on vaja olla mõni neist, kuid vahel on vaja olla veel ka õpetaja, treener, projektijuht, liider, julgustaja, sõber või lihtsalt vaikiv kaasteeline. Vahel tundub, et kahte viimast vajatakse kõige rohkem. 

 

Minu jaoks on olulised märksõnad Enda tundmine, Enda leidmine, Enda väärtustamine, Koos toimimine, Õppimine, Avastamine, Loov elamine Oskamine ja Suutmine. 

 

See kõik kokku ongi Enesemeisterlikkus. Saada Elu Meistriks ja osaleda rõõmuga mängus nimega "Minu elu". 

Mis on minu amet? 

 

Leela tähendab hindi keeles “mängima” ja on ilus, pehme ning naiselik sõna. Minu jaoks on mängust endast olulisem oskus, julgus ja tahe mängida. Hea mängija oskab õppida uusi nippe, mängib tõsiselt, mängib mänguliselt, respekteerib reegleid, julgeb neid vajadusel muuta, oskab võita ja kaotada, oskab rollis püsida, oskab mängida „halbade kaartidega“, juhib oma tundeid ja laseb ka teistel mängust rõõmu tunda.

 

Täring esindab juhust või siis seda, mis sulle on antud ja millega tuleb võimalikult hästi hakkama saada. Kõik tunnevad mängijaid, kes võidavad kõikidest seisudest ja neid, kes enamus mänguaega kulutavad hädaldamisele. 

 

Milline mängija oled Sina? 

Miks Leela ja miks Täring?

Minu põhiväärtused

Oma tegemistes lähtun neist mõtetest. Alati kui keeruliseks läheb, on mõni neist unarusse jäänud. Siis tuleb märgata, endale andestada ja oma tegemised jälle õigeks joondada. 

 

VABADUS

Vaba hing ja mõistus julgevad mõelda, tunda, olla. Selle saavutamine näib lihtsamana kui see on. 

 

LIHTSUS

Ilu on lihtne ja Lihtne on ilus. Lihtne on enamasti oluliselt keerulisem kui Keeruline.

 

TOREDUS

Õppida saab ainult rõõmuga. Kui on lõbus, siis on kerge ja hirmud on ootamatult ületatavad. 
 

Visioon

Tugev kogukond, perekond ja meeskond koosnevad üksikisikutest, kes üheskoos loovad suuremat väärtust kui üksi. Võimsaks säramiseks on aga vaja, et igaüks saaks, oskaks ja julgeks särada ka üksi. Liiga paljud inimesed ei tunne enda väärtust, muutuvad grupis nähtamatuks, neil on vähe enesekindlust või neil on olnud liiga vähe julgust ja enesekindlust andvaid ennast avastavaid kogemusi.

 

Unistan ühiskonnast ja töökohtadest, kus igaüks saaks kasvada endaks, julgeks end teostada ja oleks oskuslik omanäoline ja meeldiv grupi liige. 

VÄÄRIKUS

Õigus olla on kõige tähtsam inimõigus ja enesekindluse alus. Tiibade kärpimine on tiivustamisest palju lihtsam.

 

JÄTKUSUUTLIKKUS JA MITTE RAISKAMINE

Looduse ja inimese kõikvõimsus on võrratu. Kahju, et neid nii palju raisatakse. 

 

PROFESSIONAALSUS

Pidev arenemine, usk oma tegemisse ja endast parima andmine on tähtsad Õnne koostisosad. 

 

USALDUSVÄÄRSUS

Usaldus on austus, arvestamine, hoolimine, empaatia, märkamine, õigus olla ja olla lubamine. 

Missioon

Soovin, et meeskonnad oleksid imelised orkestrid, kus iga mängija valdab oma instrumenti ja julgeb ka mängida. Selleks aitan võimalikult paljudel inimestel parandada oma Enesemeisterlikkuse võimeid, et nemad ise saaksid särada ja kõik grupid kuhu nad kuuluvad nii samuti. 

 

Soovin muuta arvamust, et tagasihoidlikkus, ebakindlus ja kartmine on sildistavad diagnoosid, mille taha saab peituda. Need küll igapäevaelus takistused, kuid tegelikult on neis kartjates peidus väga empaatilised Tiivustajad. On aeg nad enda puurist vabastada! 

 

If Epp was a car she would be an electrical modern mini van, cause she is modern, ecological and brings team together." 

If Epp was a kitchen appliance she would be a blender, because she just talks with you and you already feel that you know more about yourself. Just like a blender, 
because it makes you one.

"She is the best in motivating and inspire to greatness."

Vaba, Iseseisva, Eheda, Omanäolise, Väärtusliku ja Kuuluva inimese nimel

Epp Adler

Kontakt: epp(ät)leela.ee 

© 2020 Epp  Adler. Proudly created with Wix.com

  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle
  • LinkedIn - Black Circle
  • Google+ - Black Circle