Going for a Drive

Tasuta webinar

"Eesmärkidest neile, kes ei tea, mida nad tahavad või lihtsalt ei armasta eesmärke?"

 

Head jätkuvat aastat!

Iga uus algus on laetud aeg. Täis ootust, lootust ja põnevust. Aeg, mil paljud annavad lubadusi ja veel rohkem arvavad, et see on jama. Reklaamitakse häid eesmärgistamise mudeleid ja juba ka neid, mis aitavad leppida juba murtud lubadustega. 

Miks on vaja veel üht webinari eesmärkidest? Sest mulle tundub, et on üks vaatenurk, millest palju ei räägita. 

Ma ei armasta eesmärke. Coachidele eesmärke öeldes asun neid kohe shaboteerima. Enamuse oma teadlikust elust olen elanud teadmata, kes ma olen või mida ma tahan. Ehk siis ma tean paljusid tundeid, mis käivad kaasas eesmärkide ja plaanidega. 

Ja tean ka, et ilma sihti seadmata ka ei saa. Olen sel teel käinud läbi palju meetode, vorme  ja soovitusi ning avastanud kuidas leida endale sobiv viis seda kõike teha. 

Kõike seda webinaril jagangi. Ikka praktiliselt ja mõtestavalt, et saaksid teha oma valikuid. 

Webinari vaatamiseks/kuulamiseks  sisesta oma e-kiri ja saadan sulle lingi ning slaidid!   

Ettevõtte info:

Epp Adler Coaching OÜ

Reg. kood: 14307848

Aadress: Aleksandri 7-8, Tartu 51004

Kontakt: epp(ät)leela.ee 

© 2021 Epp Adler

Lahtiütleja

Kõik siin veebilehel kirjeldatu on minu isiklik kogemus enese ning elu arengust. Tegemist ei ole enesearengu nõu, suunise või tegevusjuhisega. Veebilehe sisu on meelelahutusliku ja informatiivse eesmärgiga ning ei tohiks olla ühegi otsuse või valiku aluseks. Tee kõik oma isikliku ja elu otsused tulenevalt oma võimalustest ja valmisolekust. Iga inimene ja elu on unikaalne ning õige temale omasel moel. Head endaks saamist!

  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • LinkedIn - Black Circle