Image by Armand Khoury

praktiline e-töötuba

"tunne oma karjääri" 

26. mail  

kell 16.00 - 19.00 

Zoomis

PANE END KIRJA

Kõigil meil on oma unikaalne karjäärilugu.

 

Ükskõik, mis selles loos on juhtunud, siis see kõik on juhtunud. Sa oled kogenud palju kogemusi, teadmisi, suhtumisi. Ja need kõik on väärtuslikud ja neis peitub Sinu kordumatu lugu. Sõltumata sellest, kas sa oled sellega rahul või mitte. 

 

Oma karjääri loo tundmine on väga oluline.

 

Selles loos on peidus kogu su unikaalne motivatsioon, põhiväärtused, olemus, anded, kasu vms.

 

Kui seda lugu nii tunda, siis on võimalik oma karjääri ja ennast paremini juhtida, targemalt reageerida ja teha teadlikke valikuid. 

Töötoa eesmärk ongi pakkuda juhendatud ja jagatud praktilist ruumi, kus aitan sul oma karjääriloole otsa vaadata ja sealt väärtust kaevandada. Seda väärtust, mille abil teha otsuseid ja valikuid - kuhu end pakkuda, mida arendada, mida vältida, mille suhtes olla tähelepanelik. 

Töötuba on mõeldud kogenud inimestele, kes tahavad oma karjääri paremini mõista. Et teha järgmiseid valikuid või vajavad olemasoleva mõtestamist. 

Töötuba on aktiivne ja praktiline kohtumine, kus aitan sul oma karjääri paremini mõista. Abiks on mu „jõulupuu“ lähenemine, mille eesmärk on väärtustada ja tähistada iga osaleja elu ja kogemust. Mina toon puu, oksad ja korraldan peo, aga „kaunistus“ ehk sisu tekib meie kõigi lugudest. Omalt poolt pakun turvalise, usaldust võimaldava ja hoidva koosolemise.

 

Osalemiseks on vaja kohale tulla ja kohal olla, valmisolekuga mõelda, kuulata ning jagada.

HIND: 49 € 

 

TASUMINE:

EPP ADLER COACHING OÜ

EE902200221067426914

ARVE ja E-ARVE VÄLJASTAMISE VÕIMALUS 

PANE END KIRJA

Vaata/kuula minu mõtteid tööst