Kogemused ja arvamused

"Epp kandideeris 2012 aastal Eestimaa Looduse Fondi vabatahtlikuks talgujuhiks ning kuna meil oli juba varasemast ajas väga häid koostöö kogemusi, siis võtsime ta rõõmustades sellesse rolli. Juba järgmisel aastal pakkus ta oma vabatahtliku abi ka talgujuhtide koolitamisel ning selle pakkumise vastuvõtmine on osutunud üheks parimaks otsuseks, mis talgute korraldamise osas teinud oleme. Epul on imetabane võime saada samale lainele väga erinevate inimestega ning panna nad oma tegevust mõtestama, pühenduma ja olukordi õigesti hindama. Selline koolituse koostöö on jätkunud läbi aastate ning lisaks on Epp käinud abis ka teistsugust laadi üritustel ja ettevõtmistel. Kõik need korrad on viinud veendumusele, et kui tahad, et miski hästi ja mõtekalt välja kukuks, on Epu kaasamine absoluutne kindla peale minek. Ja kui ta ei taha millesegi kaasatud saada, ütleb ta seda selgelt välja. Kõige selle näiliselt keerukama kõrval juhib Epp jätkuvalt ka suurepäraseid talguid ning talgulised, kes temaga koos näiteks soid taastamas või kahepaiksete elupaiku parandamas käivad, kiidavad tema juhtimisel tegutsemise kogemust väga." 

Siim Kuresoo, Eestimaa Looduse Fondi juhatuse liige 

"Käisin hiljuti Epu koolitusel ja jäin sellega väga rahule. Mõnusad harjutused vaheldusid tempokalt informatiivse loengu osaga. Kõik toimus sõbralikus ja toetavas atmosfääris, kuid andis siiski hea võimaluse endasse uue pilguga vaatamiseks ning teiste paremaks mõistmiseks. Aeg lausa lendas. Soovitan!"

Kristi Luberg, osales Julgemaks suhtlejaks saamise koolitusel

"Epp tegi nädalavahetusel meie organisatsiooni piirkondlikele juhtidele motivatsioonikoolitust ning tagasiside oli ülimalt positiivne! Nii uued kui vanad olijad said uue hingamise ning nii mõnigi avastas või tuletas meelde, miks ta meie organisatsiooni liige on :)
Väga soe, eluline, huvitav ja motiveeriv koolitaja!
Aitäh!"

Katrin Lugina, Sotsiaaldemokraatlik Erakond. Naisliidrite koolitus. 

"Tunnen Eppu lähemalt juba mitmeid aastaid. Viimased kolm aastat on ta olnud TÜ Johan Skytte poliitikauuringute instituudi Euroopa Õpingute magistriprogrammi arenguseminaride läbiviija. Lisaks on ta õpetanud mitmeid kursuseid nii meie tudengitele kui ka osalenud mitmetes instituudi tagasisidestamise ja arenguprojektides.  Epp on avatud suhtlemisega, julge ja pealehakkamist täis inimene. Tema jaoks pole probleeme, vaid on väljakutsed, millele leidub alati lahendus. Ta on hea organiseerija, ideede genereerija, teiste julgustaja ja hädas olijate toetaja. Temaga on tore koostööd teha erinevates vormides ning ta märkab võimalusi ja arengukohti, mida teised tihtipeale tähelepanuta jätavad. Ta on kindel partner, kellega koos on võimalik palju saavutada."

Kristiina Tõnnisson, Tartu Ülikooli Johan Skytte Poliitikauuringute Instituudi direktor 

"Epp is an amazing life coach! I took part in several courses and trainings about personal growth, but she is definitely the best coach I have ever met. She doesn't need much time to understand what do you need, what are you looking for, and she perfectly knows which is the best way to help you.. Her words will arrive directly to your heart, and just a few words can make you reflect about your whole life and the way you are living it.. Just trust her, my life changed after that training course!"

Federica Pat, Itaalia, koolitus "Coach Youth Change" 

"Since our meeting in the training Ireland many things have changed. I lead a group again. I dream again. I feel less fear. I do more things I love and I am in love again. Thank you for showing that I can much more than I imagine and pointing the things what I really can. I started to believe that it's all in me, all things I dream of and all which happen. Thank you for helping me with this transfer. "

Vilma Indrikoniene, koolituse "Coach and Empower Change" osaleja

Kontakt: epp(ät)leela.ee 

© 2019 Epp  Adler. Proudly created with Wix.com

  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle
  • LinkedIn - Black Circle
  • Google+ - Black Circle