Autumn Portrait

Tasuta webinar
"Kuidas hoida elurõõm elus ka kaamoses ja kaoses?" 

9. novembril kell 17.00 zoomis 

Elame põneval ajal. Keeruline on olla milleski kindel. Tundub, et millegagi ei saa enam arvestada. Igapäev võib midagi muutuda. Ja sisenesime just kurikuulsasse kaamoslikku novembrisse. 

Kokkuvõtvalt oleme igatpidi keerulises ajas, kus nurisemiseks ja tuju kaotamiseks on põhjust rohkem kui küll. Vahel tundub, et isegi lapsed ei saa enam rõõmsad olla.

 

Seetõttu on nutikas olemiseks põhjust veelgi enam, sest nurisevat ja tujurikkuvat materjali on meie ümber rohkem kui eales varem. 

Tegelikult ei ole ju midagi muutunud. Muutused toimusid ka varem, nüüd on lihtsalt uus teema. November on vähemalt minu elu jooksul tulnud ja olnud alati. Ja jõulueelne aeg ongi meie laiuskraadil pika ööga, samuti nagu jaanieelne aeg on pika päevaga. 

Ma arvan ja tean, et kõik sõltub elurõõmu oskusest ja hoiakust. Elurõõm ei tähenda, et sa oled koguaeg rõõmus. Elurõõm tähendab, et sa osaled elus, mitte elu ei juhtu sinuga.

 

Elurõõm on enesemeisterlikkuse oskus, mis aitab näha reaalsust, sellega leppida, näha võimalusi, vallandab  leidlikkuse ja tänulikkuse. Ja võimaldab lihtsalt elada, vaatamata kõigele. 

Elurõõmu pead oskama Sina ise! Ei piisa, et su elus on rõõmuallikad. Allikas peab olema sinus. 

Teen selle tasuta veebinari, kuna näen kõikjal, et see oskus on hetkel tähtsam kui eales varem ja ta on muutunud küllaltki ohustatud liigiks. Nii et vaja on hooldada liiki nimega Elurõõm ja tema elupaika.  

See ei ole positiivse mõtlemise veebinar.

 

See on väga praktiline veebinar

 

  • igapäev elamisest

  • enda toetamisest ja 

  • üksteise hoidmisest. 

 

Pane end lehe lõpus kirja ja kohtume veebinaril! 

 

Veebinar on registreerunutele järelvaadatav.