Public Speaker

Tasuta webinar
"Kuidas esinemishirm on sulle kahjulik isegi kui sa ei esine?" 

Esinemishirm on üks popimaid hirme. Ehk kui sa tunned, et sa oled üks neist, siis tea, et sa pole üksi.

Ja teadmine, et see on nii tavaline, võibki olla põhjus, miks sa selles kinni oled. Suure tõenäosusega oled selle lausa võtnud osaks oma identiteedist. „Mina pole esinejatüüp“. Ja üks asi, mida me kaitseme on meie identiteet.

Ja siis algabki palju takistavat ja isegi ohtlikku jama.

Minu meelevaldsel hinnangul on väga paljud probleemid seotud osaliselt või otseselt esinemishirmuga. Kui me pole saanud midagi olulist välja öelda, siis me hakkame eeldama, võitlema, ootama, nõudma, üllatuma. Ja kõik lihtsalt selle pärast, et sa ei julgenud ennast esindada, olukorda piisavalt vara mõjutada või teist päriselt kuulata, kuna su kõrvad huugasid hirmust.

Mõtle hetkeks, kuidas võib esinemishirm mõjutada õpetajat, õppijat, ettevõtjat, juhti, alluvat, lapsevanemat, last? Mis mõju võib sel olla tema suhetele, valikutele, eneseteostusele, edule, rahale?

Esinemishirmuga elavad inimesed on tegelikult väga ohtlikud ka teistele. Ühelt poolt nad toidavad ja toetavad teisi omasuguseid. Ja nad sageli enda teadmata tarbivad, kurnavad, kritiseerivad ja kahjustavad neid, kes on otsustanud julgeda.

Nii et esinemishirmuga tegelemine võib olla kasulik nii sulle endale kui kõigile teistele. Aga see on ju hirmus ja raske! Äkki ei ole?

Minu kogemuse järgi ei ole paremat teemat, mis omab nii kiiret ja võimsat mõju tervele elule. Esinemisvõime kui sellise omaksvõtmine on kui tõeline elamise kiirendi. See mõjutab su enesetunnet, mõjutab su suhteid, mõjutab su karjääri, mõjutab su raha ehk siis kõike.

See annab aega, energiat, võimalusi, vabadust, rahulolu, põnevust, rõõmu ja elusolemise tunnet.

Ja seda kõike ma sulle anda tahangi.

Oma pika karjääri jooksul olen osalenud väga paljude inimeste elulavale aitamises. Ja siiani pole veel ühtegi lootusetut juhtumit kohanud.

Minu kogemuses on esinemisvõime andmine ja vabastamine üks tore ja lihtne viis elu toetamiseks.

 

Tasuta webinaris räägingi:

  • Miks esinemishirm nii popp on ja kuidas see ohtlik on?

  • Mis üldse on esinemine?

  • Kuidas hakata avastama oma esinemisvõimet?

Iga teekond algab esimesest sammust. 

Üks ohutu ja turvaline samm võib olla, et vaatad minu tasuta webinari!