M.I.N.A

praktilised, lõbusad ja tõhusad enesemeisterlikkuse töötoad 

"MINA - kes see veel on?"

29. augustil 16.00 - 18.30 Tallinnas

"Kuidas saada julgemaks ja paremaks suhtlejaks?"

5. septembril 16.00 - 18.30 Tallinnas

"Meeldis  sõbraliku ja toetava õhkkonna loomine."

"Väga meeldiv,

aeg läks nii kiiresti.​"

"Avastasin enda kohta palju uut, mis oli nii iseenesest mõistetav, et ei pannud seda tähelegi."

"Väga tore, hooliv ja julgustav koolitaja. Hea huumor. Teeb asja lihtsaks ja arusaadavaks."

"Väga tore, hooliv ja julgustav koolitaja. Hea huumor. Teeb asja lihtsaks ja arusaadavaks."

"Võilill on üks võimas taim, kelle vastupidavus, säravus, võimekus, lennukus, ravivõime ja ka jonnakus kirjeldab väga hästi ühe vägeva inimese elu. Mõni näeb temas ainult nuhtlust, mida on võimatu lõplikult välja juurida, teised näevad temas ilu, sära, ravivõimet ja toitu. Võilill on jonnakas kuld, mis leiab tee päikeseni ka kõige kivisemast ja võimatumast pinnasest.

Oma tööde ja tegemiste käigus kohtun pidevalt inimestega, kes on väga võimekad ja väärtuslikud, kuid kes ise seda ei oska, julge või tohi näha. Sellel on palju põhjuseid. Vahel on nende elus olnud liiga palju aednikke, kes on järjekindlalt neid umbrohuks pidanud ja vahel on nad oma argitoimetuste, tubliks naiseks, meheks, isaks, emaks ja töötajaks olemise ja teiste igapäevaste asjade kõrval iseenda lihtsalt ära unustanud.

Üks on aga kindel. See kõver mina-pilt ei võimalda vaba, ägedat, loovat ega julget eneseväljendamist. Selle kõverpildi tõttu jääb elu kinni, pisikeseks, hirmutavaks ja väga palju häid ideid jääb kuulmata, väljendamata ja teostamata. Aga ma arvan, et need ideed ja mõtted tuleb vabaks lasta, sest need ei teki juhuslikult. Sinu unikaalsus on loodud kasutamiseks, väljendamiseks ja hea loomiseks. Ja mina tahan aidata sel ägedal päris-MINAl vabaks saada. "

 

Epp Adler 

Parema mina-pildi ja Enesemeisterlikkuse

edendaja, juhendaja, coach ja koolitaja

M.I.N.A programmi looja

Augustis - septembris toimuvad praktilised koolitused, kus saad avastada ennast, oma tugevusi ja arendada või pigem isegi mõtestada suhtlemist, osavõtlikkust ja iseolemist.

Esimeses töötoas keskendume MINA-le üldisemalt - mis see mina on, kuidas kujuneb mina-pilt, kuidas ennast päriselt nägema hakata, mis meid tagaihoiab. 

Teises töötoas keskendume suhtele teistega ehk suhtlemisele, suhestumisele, osavõtlikkusele, osalemisele, juhtimisele, esinemisele, eneseväljendusele, teistel olla lubamisele ja selles kõige ka iseendaks jäämisele. 

 

Kogu meie käitumine on meie siseelu nähtav väljendus. Käitumist mõjutavad sinu harjumused, oskused, suhtumised, uskumused, motivaatorid, väärtused, vajadused jne. 

Kui tahad mõista oma käitumist, tuleb vaadata jäämäe alla. Jah, su käitumine võib olla vahel sulle endale ja teistele imelik, aga usu, selle käitumise taga on sinu armas olemus. 

Ma olen näinud, kogenud ja veendunud, et ükski uus meetod, nipp ja trikk ei saa sind aidata enne kui sa ei mõista oma reaktsioone.

 

Kõik meie reaktsioonid tulenevad või kaitsevad meie põhivajadusi ja põhiväärtueid. 

Seal on peidus, miks sa vahel ärritud, kurvaks muutud, motiveeritud oled vms. 

MIDA TÖÖTOAST SAAD? 

Töötoa tulemusena ei mõista sa mitte ainult ennast paremini, vaid ka kõiki teisi enda ümber. Muutud sõbralikumaks ja mõistvamaks. Ja mine-sa-tea, äkki leiad ka oma sisemise motiveerija ise üles.

Saan sulle lubada, et töötoa tulemusena mõistad ennast palju paremini ja oskad oma vajadusi ning motivatsiooni paremini ise juhtida. 

MIDA ME SEAL TEEME? 

Turvalises juhendatud keskkonnas toredaid harjutusi, mis aitavad sul oma ägedust avastada. Ja kui sa kardad, et sinus ei ole nii palju ägedust, siis võta risk, sest äkki ikkagi on. 

KELLELE KOOLITUS ON MÕELDUD?

Kõigile, kes tahavad ennast paremini mõista.

MILLAL TOIMUVAD? 

Kolmapäev, 29. august, kell 16.00 - 18.30  Tallinnas

Kolmapäev, 5. september, kell 16.00 - 18.30 Tallinnas 

KUI PALJU MAKSAB? 

  • Ühe töötoa hind 59€

  • Mõlemad kohtumised 99€ 

Enesemeisterlikkuse blogis: