top of page
Meditation
Image by Eric Han

tasuta veebinar

KUIDAS LEIDA KIIRES ELUS LAISKLEMISEKS AEGA?

28. mai kell 16.00 

 

Laisklemine. 

Üks riukalik sõna. 

Justkui nii ahvatlev. 

Ja samas nii lubamatu. 

Ei ole ju ütlust -

"Laiskle, siis tuleb ka armastus!"

Mis see laisklemine ikkagi on? 

Kuidas teda teha end toetavalt?

Kuidas liiga vähe on ohtlik? 

 

Ja kuidas ikkagi kõige muu kõrval ka tema jaoks aega leida?

Veebinaris avan Laisklemise  põnevat maailma, et saaksid teda teha ennast ja oma ümbrust toetavalt. 

Pane end kirja.

Veebinar registreerunutele järelvaadatav.

self-care.png
kes ma olen ja miks ma seda teen?
IMG-20230729-WA0009.jpg

Tere! 

Miks ma räägin laisklemisest? 

Sest sellest sõltub su elu. 

Ma arvan, et enda ja teiste ogar kurnamine ning läbi põletamine on muutunud liiga populaarseks. Liiga paljud inimesed on selle oskuse väga hästi ära õppinud. Sageli elamise ja elu hoidmise arvelt.

 

Efektiivsus ja tulemuslikkus on küll tähtsad, kuid võivad kergesti varjutada mõttekuse, toreduse, hingamise, olemise, suhtlemise. Need tunduvad ebaefektiivsete kasutute aja raiskamistena. Efektiivne ajakasutus võib aja täiesti tühjaks ja sisutuks teha. Ja lõpuks kannatavad inimesed ise, nende õukonnad, organisatsioonid. Lihtsalt enam ei ole kusagil head tunnet. Olla ei tohi, sest peab oleme efektiivne. Nii tundub paljudele ainsa väljapääsuna mingil kujul haigeks jäämine. Ja see ei ole üldse tore ega jätkusuutlik lahendus. 

Ma arvan, et on veel variante. Palju toredamaid variante. Variante, kus inimene ise, suhted, eneseteostus ja terve elu saavad ellu jääda. Üks võti sellesse on oskuslik ja nutikas laisklemine. Muidugi saaks kasutada ka teisi sõnu, aga ma arvan, et hetkel on see parim sõna.  

Kirjuta mulle, kui sulle tundub, et sa kipud end oma tubliduses ja kirglikuses liiga unarusse jätma ning tunned, et aeg on uueks nutikamaks suhteks enda ja oma tegemistega. Ma saan aidata sul su olukorrast aru saada ja ennast paremini mõista.  

Epp Adler

Image by Guille Álvarez
Swimming Lesson

"Epul on uskumatu võime teha kõik lihtsaks ja tehtavaks. Kõik saab mõtte. Isegi mu hirmud ja kehvad harjumused. Ta aitab isegi aega leida. Viisil, et kõik muu saab ka ikkagi tehtud. Vahel veelgi paremini."

Ingrid 

bottom of page