top of page
Image by feey

praktiline enesejuhtimise koolitus 

"tunne oma põhivajadusi
ehk kuidas juhtida enda rõõmu ja rahulolu?"

24. oktoobril   

kell 16.00 - 18.00 

Zoomis

PANE END KIRJA

Mis on sinu põhivajadused ja kuidas neid rahuldada? 

Mida sa taga ajad ja igatsed? 

Kui unikaalsed või universaalsed on meie põhivajadused?

Põhivajadused on üks väga põnev ja mitmekesine teema. 

Üldistatult võiks öelda, et kõik sinu probleemid ja rõõmud, nii enda kui teistega tulenevad sinu põhivajadustest ja nende tähendustest. Sinu soovist neid pidevalt täita ja sinu reaktsioonidest, kui tajud nende ohustatust. 

Põhivajadusi ongi vähe, kuid nende tähendusi ja lahendusi on palju. Kui sa õpid avastama, mõistma, arendama ja rahuldama oma põhivajadusi, siis võib sellest vabaneda väga suur hulk energiat. Asjad muutuvad äkki võimalikuks, sest sa saad aru, mis seda kõike ajendab. Nii saad vajadusel oma tähendusi arendada, kui avastad, et ajad endiselt taga midagi, mis on ammu olemas või hoopis ammu iganenud või kardad, millegi  kaotust. Näiteks otsid jätkuvalt liigselt stabiilsut sind toitva arengu või vahelduse arvelt. Või vastupidi. 

Enda põhivajaduste mõistmine aitab mõista ka teiste veidrat käitumist, sest ka nemad püüavad iga oma ettepaneku ja sooviga rahuldada oma vajadusi. Seda märgates on neid palju lihtsam mõista ja nendega suhestuda. Nii muutuvad nad veidrikest põnevateks. Sa ise ka:) 

Enda avastamise ateljee on juhendatult ja üksteise toel enda ning inimeste mitmekesisuse avastamise kohtumine. Eesmärk on, et hakkaksid ennast paremini mõistma ja seeläbi enda eest paremini hoolitsema. Ja see võimaldab juba kõike, mida sa soovid. Hakkad oma igatsustes ja rahulolematuses nägema mustrit. Ja nii on neid palju lihtsam rahuldada. 

Kellele see ateljee võiks sobida? Igale inimesele, kes avastab Enda müsteeriumi. Ja igale inimesele, kes on teiste mõjutamise rollis. Mõjutajana peame me tundma oma vajadusi. Nii mõistame ka paremini oma juhitavaid. Oma vajadusi teadvustamata võime me tahtmatult teiste põhivajadused unarusse jätta ja nii põhjustada arusaamatu algega probleeme, millega ei oska midagi peale hakata. 

 

Hind: 95€ 

Sisaldab veebiloengut (45min) ja praktilist seminari Zoomis (120min). 

Grupp on väike, et jõuaksime päriselt suhelda ja oma mustritest rõõmu tunda. 

Veebiloeng on järelkuulatav. 

Seminaris palun kohal olla helis ja pildis. 

Väljastan soovijatele tõendi. 

Vaata/kuula minu mõtteid Minast 

bottom of page